Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Як Збити Температуру?
Форум Винницы: общение, игры, знакомства, новости, политика, досуг > Дом > Здоровье и медицина
GrekGrek
Всім привіт. Може, мені тут хтось зможе допомогти. Захворіла бабуся. Уж кілька днів тримається температурі. Температура збивається дуже погано. Не знаю, може це й коронавірус - тест ще не робили, тому що бабуся до лабораторії зараз не дійде. Підкажіть, чим можна збивати температуру?
Itero
Може це й справді короновірус. Тому що зазвичай температура, спричинена вірусними інфекціями, дуже повно збивається. Питайте у свого сімейного лікаря, що робити, якщо тримаються висока температура. Можете ще мазати тіло болтушкою - спирт (або той же самогон), оцет столовий и вода в знаковых пропорціях.
GrekGrek
Сімейний лікар додому не ходить - дякую новій медичній реформі. Або скору викликати, або приватного лікаря (якщо є, звичайно), або домовлятися за гроші зі своїм же сімейним. Тому доводиться лікуватися самому. А що робити - іншого виходу немає.
Itero
Я би вам порадив парацетамол https://apteka-ds.com.ua/product/paratsetam...0-sht-000024172 Я ше пом'ятаю, коли коли починався весь цей короновірус, то лікарі говорили, що саме цей препарат гарно збиває температуру.
Можете самі зайти на сайт й подивитися, які ще є препарати від температури. Але особисто мені більш подобається парацетамол. І не тільки тому, що він дешевий. Він не такий токсичний, як деякі інші препарати - його навіть дітям дають.
Коштує упаковка парацетамолу десять таблеток всього сімнадцять гривен. Подивиться самі:

Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.