Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Деревянная Пятка.
Форум Винницы: общение, игры, знакомства, новости, политика, досуг > Главный форум > Общий Винницкий форум
Reykjavik
Фестиваль «Дерев’яна п’ятка» спеціально створений мною на противагу канським левам, яких так люблять щороку показувати у Вінниці. Але номінантами «п’ятки» стане відверто погана, невдала вінницька реклама, івенти, а також PR від яких за милю тхне профанацією.

Називається «Дерев’яна п’ятка», бо ті хто «креативив» рекламу, яка з'являється до номінації створювали її не мізками і руками, а, скоріше, лівою ногою. Номінанти нагороджуватимуться віртуально, в інеті.
Отож, сьогоднішні 5 номінантів:

5. Усі гуру реклами аж посиніли від заздрощів і швиденько втілюють задум вінницьких рекламістів – розшифровують у рекламних роликах назви брендів.

Пригадуєте?
М – це магічний, радо співали нам хлопчики-зайчики на радіо…
А – (не пам’ятаю, що там було на А, можливо, афігенний)
Г – (гастроном? грандіозний? Може те й інше? Хтось пам’ятає?)
І – і просто було «і»
К – комфорту…

А потім зайчики ще раз нагадували слухачам новий віршик.

Зачот медійщикам, які впарили замовнику більше рекламного часу і зняли бабла (уряяяя, і аплодисменти залу!!!). А я ходжу туди аби просто купити папір чи скріпки… магії поки не бачив.
Можливо, краще запросити др. Дре, нехай придумає гангста-магік-реп: «Йо, homles, тусуй в Магік».

Одна дерев’яна п’ятка заслужено попадає до рук вінницьких радіо-гуру, реклама Магіку на 5 місці!!!! (тривалі овації за-за куліс).

4. Героїні японського хентаю прийшли у Вінницю! Поки вони ще одягнені, але, можливо, скоро швиденько скинуть усе лишнє і залишаться в одних трусиках. Але, поки-що, біля Урожаю на одному з білл-бордів «жгучая» блондинка на чорному-чорному-причорному фоні запитує, а чи все в порядку у вас з волоссям? Ні? Тоді Вам допоможе Фармоза.

Креатором, що помістили блонду на фон піднятої Хрущовим цілини, мами у дитинстві не показували інших фарб, окрім чорної. Швидше, саме з цієї причини, що прихована ще в дитинстві, реклама Фармози розробляється фірмою, що пропонує ритуальні послуги.

Ритуальні дівчатка-хентай отримують дерев’яну п’ятку і четверте місце!

3. Закохані вже сьогодні розпочинають вишиковуватись у чергу. Так-так, тільки для закоханих, всі інші, навіть із грішми гуляють де інде! 14 грудня саме закохані відкривають Магіцентр, запевняє нас реклама відкриття ТЦ.

Хоча, не буду судити тактику ТЦ, можливо в них у розділі цільова аудиторія так і записано: Ч/Ж, 18-35 років, закохані. А, можливо, відкриття поставили на найближче свято і так сяк пришили за вуха до нього свій івент?

Закохані видихнули полегшено, їм якраз на відкритті будуть раді, але одразу стикаються з іншою проблемою… а на котру годину їм прийти накажете? На 6 ранку? Можливо на 12? На 16? Білл-борд про це мовчить. Та ні… хе-хе… скоріше всього це хитрий маркетинговий хід, нехай збираються усі закохані з вечора 13, і створюють біля ТЦ масовку.

Дерев’яна п’ятка і почесне третє місце перепадає рекламі відкриття ТЦ Магігранд. Подивимось що там приготували для закоханих…

2. Король жаху Стівен Кінг нервово допалює свою цигарку, а вбивця з кінофільму «Пила» і його чисельних сіквелів засоромлено плаче у куточку. Баааа! У Вінниці орудує різник! Він розміщує у рекламі дитячі голови!! (О-о-о-о-о-о, обурений стогін з залу).

Так-так, дитячі голови зі страхітливим оскалом і голодними очима намагаються відкусити від яблука, можливо від яблука пізнання добра і зла?

Ох, та ні, це реклама стоматології Вінінтермед (Оххх, полегшене зітхання з залу).
На рекламі, якщо добре так, дуже добре придивитись (для цього потрібно зігнути голову на 90 градусів), можна прочитати придивний салоган: «Смачне яблуко - здоровими зубами».

А що саме тими здоровими зубами потрібно робити з яблуком, невже відкушувати? Так як це роблять в рекламі Blend-a-med усі головні герої? БААААА! Плагіат, аж очі ріже.

Що для нас приготує різник в наступних рекламах Вінінтермеду? Пропоную класику з «Хрещеного батька» - голову коня. Коні, до речі, також їдять яблука.

1. А-а, в Африке реки вот такой ширины
А-а, в Африке горы вот такой вишины,
А-а, крокодилы, бегемоты
А-а, обезьяны, кашолоты,
А-а, и зеленый попугай

Знаєте цю дитячу пісеньку з радянського кінофільму? Саме її палкі шанувальники затяпали рекламу для салону м’яких меблів «Панська примха». На жаль, в ній не було зеленого папуги, але був слон, ягуар і ще якась тварина, яких розмістили на кріслах і диванах. Тварини Африканської савани плавали на фоні зеленої Карпатської смереки…

Вчителі малювання молодших класів схвально ставлять п’ятірку своїм колишнім вихованцям!!! Натомість викладачі композиції розпачливо шмаркаються в носовички, а містер Огілві задумливо почісує свою щоку… що тут скажеш?

На майбутнє пропоную любителям африканських тварин сильно не заморочувати свої мізки і розмістити у рекламі відпечатки своїх дуп з підписом «Нашим дупам було комфортно, радимо ці меблі й Вам!»
Хо-хо-хо, почесне перше місце займає реклама «Панської примхи». Дерев’яна п’ятка додається.
kos6662006
Да классный топик! Но есть винницкая реклама и по круче! В винницких маршрутках показывали настоящий шедевр - рекламу газеты " Корисна Хвилинка". Там сидит в кафешке мужик за столиком и читает "Корисну Хвилинку", крутой такой мужик - банкир или ЧП и тут туда же заходит роковая красавица (где-то баксов на 150). Она подходит к нему и помадой на "Корисний Хвилинци" пишет номер своего телефона. И тут он берёт эту газету и как хрясь её по морде! Гениально! О смысле рекламы думайте сами.
Panna_CeJA
Про корисну хвилинку рекламу не видела. А в остальном - вся винницкая реклама это большое Г. Особенно раздражает в торговых центрах - как меха и кожу начнут рекламировать - просто брррр. Звук, картинка - такое впечатление, что специально такого ужасного качества. ДЛЯ нас пока оптимально реклама на радио и в периодике. Если не можете сделать что-то качественно - не делайте это!
salutik
Согласна: наша реклама-отстой.Понравилась реклама"выпил-за руль не садись".МАло социальной рекламы.Рекламируют в основном некачественные продукты.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2021 IPS, Inc.