Форум: общение, игры, знакомства, новости, политика

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
Открытое Письмо Ющенко
dali-77
сообщение 14.6.2009, 23:00
Сообщение #1

Новичок
*

Вы еще не поняли что эта вся властная публика устраивает цирк из наших взлядов и принципов? И С ПОМОЩЬЮ ПОЛИТТЕХНОЛОГОВ УПРАВЛЯЕТ НАМИ КАК СТАДОМ. Выход есть и впервые в мире возможен в Украине-механизм ПРЯМОЙ ДЕМОКРАТИИ без президентов, премьеров, верховной и местных рад. только исполнительная власть, от нее пока не избавиться, но под нашим жестким контролем!!!!!!!! Знакомьтесь, письмо к президенту, на которое ответа сами понимаете... если вы поддерживаете данный механизм, создадим реальную партию ИНФОРМАЦИОННО-СОЦИАЛЬНОГО САМОУПРАВЛЕНИЯ ОБЩЕСТВОМ, которая изменит конституцию. Это реально - вникайте в детали:

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНИЙ ВІКТОР АНДРІЙОВИЧ!

Звертаюсь до вас з пропозицією яка на мій погляд є єдиним виходом для нашої країни, і найкращим виходом з цієї політичної ситуації особисто для Вас, як для політика, так і для громадянина. ІЩЕ З СВЯТОГО ПИСАННЯ ВІДОМО - ЩО УСІЛЯКА ВЛАДА ОКРІМ ВЛАДИ ГОСПОД НЬОЇ - ЦЕ НАСИЛЬСТВО, А ЗНАЧИТЬ ЗЛО! Я пропоную ввести режим ПРЯМОЇ ДЕМОКРАТІЇ вперше в світі в Україні! Пропозиція полягає в тому, щоб ввести технічно режим прямого голосування кожної людини на рівні електронного голосування по інтернету (захищеним способом), або ще декілька способів, з використанням електронного паспорту аналогічного американському, але з додатковими функціями за принципом - всі посвідчення особистості в одній електронній картці з підвищеним захистом і ємністю. Громадяни можуть мати три види доступу до голосування в залежності від освіти, і професії (на даний момент доступ до інтернету має більше 10 млн. абонентів, а кількість виборців більше 20 млн осіб). Технічно це зробити можливо за рік, при умові мораторію на продаж Укртелекому (технічні особливості проекту в масштабах країни я розрахував і можу повідомити деталі при зустрічі). Політичне рішення можливе лише при проходженні партії з цією ідеєю в парламент і послідуючим роз пуском останнього (парламент, прем’єр, як і президент не потрібен, якщо контроль за виконавчою владою буде здійснювати народ безпосередньо через рейтинг того чи іншого міністра, з можливим перевиборам його за декілька днів). Проходження в парламент такої партії з дуже високим процентом рейтингу я перевірив безпосередньо спілкуванням з людьми. З опитаних мною особисто 43(сорока трьох) чоловік висловили сумнів в цій ідеї лише 2(два), (але рейтинг цієї ідеї в електоральному середовищі не може бути нижчим 60-70% в залежності від регіону.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ КРАЇНИ:

1) Особиста віра громадян в рівноправ’я, закон і справедливість, якщо вони реально зможуть впливати на виконавчу владу, приймати закони і формувати загальний бюджет країни.

2) ВВП підвищується тільки за рахунок економії витрат на вибори, утримання всіх законодавчих гілок влади(включаючи місцеві), відсутності корупції і лобіювань мінімум в 1,7 рази в перший, і мінімум в1,3рази в послідуючі роки.

3) Крім вищої законодавчої влади місцеві ради теж автоматично розпускаються, бо всі місцеві рішення МІСЦЕВА ГРОМАДА ВПРОВАДЖУЄ БЕЗПОСЕРЕДНЬО, а значить незалежно.

4) Інвестиційний клімат, як і імідж нашої країни автоматично зростає кожен рік в геометричній прогресії, бо вільна економіка, як і вільна особистість розвивається гармонічно і бурхливо, особливо без бюрократів, тоталітаризму і корупції!!! (що ще автоматично підвищує ВВП, а значить добробут народу України.

5) Україна зможе фактично не залежати від недобрих намірів інших держав, підкупів продажних політиків, політичної зради! (бо підкупити всіх громадян неможливо в принципі!

6) Впроваджена інформаційна система підійме всю країну на новий технологічний рівень, і дасть поштовх в конкурентоспроможності країни на міжнародних ринках!

7) Високий інформаційний рівень буде сприяти росту освіти і культурного рівня населення, що дуже важливо для прийняття рішень на рівні країни.

8) Влада-це гріх (якщо використовується у власних потребах) на який спокушається дуже багато людей, які навіть не в силах від неї відмовитися. Але це як правило дуже єнегрійні і підприємливі члени громади, і направляючи їх в інші громадські і бізнес-проєкти,теж можна сприяти більш органічному розвитку країни.

9) Фінансові витрати з держбюджету будуть становити 20-24млрд. гривень (більша частина-технічна,і зарплатна), а окупність проекту 1-2місяці!!! При цьому економія на роботі інформаційної суспільної системи буде досягати 50-60 млрд. гривень щорічно.

10) Особисто знаю про зацікавленість з боку, впливових бізнес-структур до впровадження інформаційної суспільної системи, і інвестиційної зацікавленості в разі політичного рішення по цьому проекту, що також скоротить витрати держбюджету на впровадження (але рішення про допуск інвестицій в цей суспільний проект потрібно приймати окремим голосуванням.)

11) Про економічну кризу, створену політиками, народ України забуде автоматично з їх відсутністю, і створенним інвестиційно-конкурентним середовищем.

12) Україна може знизити загрозу тотальної корупції з 90% до 10-15%.(на сьогодні в Україні найвищий показник в світі!!!).

13) Україна стане взірцем демократії, з найвищою формою її розвитку навіть для найдемократичніших держав!

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ВАС ОСОБИСТО:

1) Ви будете другим чоловіком в історії людства який самостійно відрікся від влади, і зможете відвести для країни загрозу тоталітаризму і корупції (особливо при нинішніх політичних обставинах, коли прем’єр-міністр відчула смак «сильної руки», і йде на неприродні союзи з протилежними політичними силами) сприяючи впровадженню моєї ідеї.

2) Всі громадяни зможуть оцінити Вашу демократичну спрямованість і вибачити політичні помилки, які Ви здійснили іноді не завжди розуміючи людську природу Ваших підлеглих.

3) Ви зможете і далі брати участь в суспільному житті країни на рівні консультаційного інституту, для роз’яснення прийняття рішень народом України. (консультаційні інститути з різних питань будуть необхідні для голосувань в електронній системі.)

Розуміючи, що Ви керуєтесь благими намірами для країни,бо особисто спілкувався і голосував за Вас, я направляю Вам цей лист, бо є шанс разом врятувати Україну, від непередбачуваних обставин і зробити її прогресивнішою країною в світі. Людська природа є слабкою і не можна покладатись на одну навіть найміцнішу і наймудрішу людину, бо влада ламає волю і затьмарює розум. Якщо ж прийняття рішень буде всенародним, простим і дешевим це може дати поштовх і конкурентну перевагу Україні, а в перспективі і всьому людству, і назавжди покінчити з бюрократично-тоталітарною системою, яка в тій чи іншій формі залишається в світі, і пригнічує особистість. І перший крок може зробити саме Україна! Тільки на перший погляд ідея прямої демократії виглядає утопією, все практично виконується, а головне на це буде воля народу більше ніж на 50%, якщо її розтлумачити населенню. Моя ідея так чи інакше буде з часом втілена,бо це неминуче станеться з інформаційним розв итком суспільства, але Вам буде соромно перед онуками,якщо ви не прикладете зусиль для її розвитку,тим більше,що для цього зараз в Україні найсприятливіші умови! Додаткові технічні і політичні нюанси для введення проекту в дію, розраховані мною, і я зможу додатково повідомити по телеф ону , 0913155825.

З повагою громадянин України ОЛЕКСІЙ КОВАЛЕНКО.

05.06.2009р.

+Цитировать сообщение
raccoon
сообщение 2.2.2011, 14:31
Сообщение #2

Ве3ун4ик

омг. какая демократия в Украине, нам дай демократию, так все граждане сразу перестанут работать, кто ж захочет быть эксплуатированым, и выйдут в чисто поле песни будут петь, а ну да, еще и чорнобровых любить.

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему