Форум: общение, игры, знакомства, новости, политика

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
Украинская Музыка, Нравится ли Вам украинская музыка?
Нравится ли Вам украинская музыка?
Да [ 3 ] ** [75,00%]
Нет [ 1 ] ** [25,00%]
Всего голосов: 4
Гости не могут голосовать 
admin
сообщение 16.11.2008, 22:03
Сообщение #1

Администратор

Из: Винница

--------------------

+Цитировать сообщение
Иришка
сообщение 17.11.2008, 11:07
Сообщение #2

ЭКСперт

сложно дать однозначный ответ - если Вакарчука или Скрябина могу послушать под настроение + у них есть довольно-таки серьезные вещи, то остальных просто не воспринимаю

+Цитировать сообщение
Panna_CeJA
сообщение 17.11.2008, 18:38
Сообщение #3

Love is in the air

Смотря что иметь в виду под "украинская музыка" - если современная эстрада - тогда да, но смотря кто поёт. если национальный колорит - то только в редких случаях на академических концертах, и категорически нет - застольным завываниям...

+Цитировать сообщение
Elinka
сообщение 18.11.2008, 12:45
Сообщение #4

Ве3ун4ик

Украинская музыка в принципе неплохая, есть даже очень хорошие вещи. Конечно если, как сказано выше, это эстрада, а не завывания за столом.

+Цитировать сообщение
Splin
сообщение 22.1.2009, 9:40
Сообщение #5

Прохожий
**

Українська музика звичайно подобається! Правда не досягає європейського рівня по якості. Наприклад ОЕ, всім відомий на СНД гурт, який грав дуже кльову музику. Справжній Рок!!! Зараз хлопці зпопсились і взагалі дивують мене як їхнього фаната (слухаю їх ще з 1994 року). Побачивши тоді кліп "Там де нас нема" я був приємно шокований (і кльова музика+слова та шей грамотно відзнятий кліп в плані того, шо тоді тіко попса домінувала і нічого подібного я не бачив). Альбом "Модель"(2001) взагалі, коли слухаєш, відчуваєш гармонію! "Суперсиметрія"(2003) так побудована, шо кожен трек переплітається один з одним, наче весь альбом, то одна композиція!!! "Я на небі був"(2000) дійсно європейський рівень! Як на мене кращий їх альбом за всю їх історію!!! Далі зявились альбоми "Глорія"(2005) та "Міра"(2007). Альбоми непогані (був я на їх виступі, де презентувався альбом "Глорія", порвали однозначно!!! Енергетика, просто позитив!!!) А от слухаючи вдома, розумієш, не те! Деякі треки, відверто - попса!!! Можливо, то зміна складу, чи то особисте життя Вакарчука так вплинуло на весь ОЕ. Не розумію!
Тепер випустивши сольну платівку "Вночі", Вакарчук дивує, приємно дивує, в деякій мірі джазовими композиціями, лірикою(слова супер), музика теж! Не в стилі ОЕ... Хоча, як казав са Святослав, то є поле для експерементів...

--------------------
Всё что не убивает меня - делает сильней

+Цитировать сообщение
Splin
сообщение 22.1.2009, 12:10
Сообщение #6

Прохожий
**

От якби ше було побільше гуртів, які грають етно чи фольк, то було б чудово!!! Одразу пригадую Шешори!!! Атмосфера клас!

--------------------

+Цитировать сообщение
Vovel
сообщение 22.1.2009, 14:06
Сообщение #7

Участник

Цитата(Splin @ 22.1.2009, 9:40) *
Українська музика звичайно подобається! Правда не досягає європейського рівня по якості. Наприклад ОЕ, всім відомий на СНД гурт, який грав дуже кльову музику. Справжній Рок!!! Зараз хлопці зпопсились і взагалі дивують мене як їхнього фаната (слухаю їх ще з 1994 року). Побачивши тоді кліп "Там де нас нема" я був приємно шокований (і кльова музика+слова та шей грамотно відзнятий кліп в плані того, шо тоді тіко попса домінувала і нічого подібного я не бачив). Альбом "Модель"(2001) взагалі, коли слухаєш, відчуваєш гармонію! "Суперсиметрія"(2003) так побудована, шо кожен трек переплітається один з одним, наче весь альбом, то одна композиція!!! "Я на небі був"(2000) дійсно європейський рівень! Як на мене кращий їх альбом за всю їх історію!!! Далі зявились альбоми "Глорія"(2005) та "Міра"(2007). Альбоми непогані (був я на їх виступі, де презентувався альбом "Глорія", порвали однозначно!!! Енергетика, просто позитив!!!) А от слухаючи вдома, розумієш, не те! Деякі треки, відверто - попса!!! Можливо, то зміна складу, чи то особисте життя Вакарчука так вплинуло на весь ОЕ. Не розумію!
Тепер випустивши сольну платівку "Вночі", Вакарчук дивує, приємно дивує, в деякій мірі джазовими композиціями, лірикою(слова супер), музика теж! Не в стилі ОЕ... Хоча, як казав са Святослав, то є поле для експерементів...

Не можу не погодитись, щодо ОЕ. "ЯнаНебіБув" справді кльовий альбом, "Модель" теж доситиь непоганий, "Суперсиметрія" на трієчку, а от решта чистісінька попса. На мою суб'єктивну думку, в Україні немає рівних "ВВ", то є справді кайфовий, драйвовий і непопсовий гурт. А їх фронтмена Олега Скрипку я дуже поважаю.

--------------------
Динамо Киев

+Цитировать сообщение
kos6662006
сообщение 8.2.2009, 16:55
Сообщение #8

Ве3ун4ик

Да, Олег Скрипка - крутейший перец украинского рока!!! Есть ещё хорошие ребята, но про них мало кто знает... А любимая моя группа с наших украинских просторов - это конечно же Флёр!

+Цитировать сообщение
Splin
сообщение 10.2.2009, 10:11
Сообщение #9

Прохожий
**

Ги))) а ти забув як був тур в підтримку альбому"Глорія" скільки було вражень, коли вони приїзджали у Вінницю!? Ти ж був в захваті від того концерту!!! А Скрипка звичайно кльовий, якшо його музику розглядати в плані справнього року! Тай респект йому за його культурну діяльність (і рок Січ, на яку мені ніяк не вдається поїхати, і всякі культурні заходи) В ньому дійсно відчувається патріотизм!

--------------------

+Цитировать сообщение
kos6662006
сообщение 11.2.2009, 9:40
Сообщение #10

Ве3ун4ик

Саня ты что? Когда это я восхищался альбомом "Глория"? Я восхищался более ранними работами ОЭ. А Скрипка - это да! Вспомни, как мы зажигали на его концерте! У этого человека столько энергии, что хватает не только на людей в зале, но и на все районы вокруг!

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему