Форум: общение, игры, знакомства, новости, политика

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
Фотохудожник На Весілля Юрій Бригінець, заслужений фотохудожник України Юрій Бригінець
kuper9
сообщение 12.10.2011, 0:17
Сообщение #1

Новичок
*

Из: Львів

Фотографів багато. Фотохудожників – одиниці. Юрій Бригінець – заслужений фотохудожник України, автор багатьох персональних виставок та учасник міжнародних фотовиставок. Весільна фотографія найважчий та найтрудоємкіший вид мистецтва, адже вона поєднує у собі одразу декілька видів фотозйомки: портрет, репортаж, гламур, натюрморт і навіть пейзаж. І цими видами фотомистецтва потрібно володіти досконало, адже у реаліях свята не буде часу на підготовку, потрібно моментально оцінити ситуацію, світловий потік, гру тіней, зовнішній чи внутрішній антураж і зробити потрібний кадр. Усі моменти неповторні, усі ситуації непередбачувані, і зупинити невловиму мить – це справжнє мистецтво. Весільна фотографія – найбільш відповідальна, адже все, що відбувається у цей день, вже більше ніколи не повториться. І головне у роботі кожного фотомитця, щоб через багато років, гортаючи фотоальбом, Ви могли знову, наче наяву, пережити цей Світлий, Неповторний День Вашого Щастя. 067-276-88-75
Прикрепленные файлы
Прикрепленный файл  я2__73_kb__JPE.jpg ( 73,62 килобайт ) Кол-во скачиваний: 1
Прикрепленный файл  я6.jpg ( 12,59 килобайт ) Кол-во скачиваний: 1
Прикрепленный файл  я7.jpg ( 34,84 килобайт ) Кол-во скачиваний: 1

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему