Форум: общение, игры, знакомства, новости, политика

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
Як Збити Температуру?
GrekGrek
сообщение 11.8.2021, 14:33
Сообщение #1

Прохожий
**

Всім привіт. Може, мені тут хтось зможе допомогти. Захворіла бабуся. Уж кілька днів тримається температурі. Температура збивається дуже погано. Не знаю, може це й коронавірус - тест ще не робили, тому що бабуся до лабораторії зараз не дійде. Підкажіть, чим можна збивати температуру?

+Цитировать сообщение
Itero
сообщение 11.8.2021, 14:40
Сообщение #2

Прохожий
**

Може це й справді короновірус. Тому що зазвичай температура, спричинена вірусними інфекціями, дуже повно збивається. Питайте у свого сімейного лікаря, що робити, якщо тримаються висока температура. Можете ще мазати тіло болтушкою - спирт (або той же самогон), оцет столовий и вода в знаковых пропорціях.

+Цитировать сообщение
GrekGrek
сообщение 11.8.2021, 14:44
Сообщение #3

Прохожий
**

Сімейний лікар додому не ходить - дякую новій медичній реформі. Або скору викликати, або приватного лікаря (якщо є, звичайно), або домовлятися за гроші зі своїм же сімейним. Тому доводиться лікуватися самому. А що робити - іншого виходу немає.

+Цитировать сообщение
Itero
сообщение 11.8.2021, 15:00
Сообщение #4

Прохожий
**

Я би вам порадив парацетамол https://apteka-ds.com.ua/product/paratsetam...0-sht-000024172 Я ше пом'ятаю, коли коли починався весь цей короновірус, то лікарі говорили, що саме цей препарат гарно збиває температуру.
Можете самі зайти на сайт й подивитися, які ще є препарати від температури. Але особисто мені більш подобається парацетамол. І не тільки тому, що він дешевий. Він не такий токсичний, як деякі інші препарати - його навіть дітям дають.
Коштує упаковка парацетамолу десять таблеток всього сімнадцять гривен. Подивиться самі:

(IMG:https://api-int.apteka-ds.com.ua/system/products/images/55E232F7-8C84-11EA-97DD-0CC47AFF6138/medium/4823006404360.jpg)

+Цитировать сообщение

Ответить в данную темуНачать новую тему